НАВІЩО АГРАРІЯМ GPS-МОНІТОРИНГ ТРАНСПОРТУ?

Зачем аграриям GPS-мониторинг транспорта?

Висока конкуренція на аграрному ринку стимулює сільгоспвиробників використовувати рішення, що дозволяють знизити ризики, зменшити собівартість продукції і підвищити рентабельність бізнесу.  Одне з них – GPS моніторинг сільськогосподарського транспорту, яке дозволяє мінімізувати витрати аграріїв, зменшити втрати врожаю, підвищити ефективність бізнесу без збільшення посівних площ і залучення додаткових ресурсів.

Пропуски і перекриття при обробці полів

 Сільськогосподарські підприємства несуть великі втрати врожаю, пов’язані з наявністю пропусків і перекриттів при обробці полів.  Усунення таких зон втрат дозволяє істотно знизити втрати врожаю і підвищити ефективність аграрного підприємства.  Без використання сучасних систем моніторингу транспорту і стеження складно досягти високої точності водіння і обробки.

 Ще одна проблема – ефективність використання сільськогосподарської техніки.  На практиці проконтролювати витрати палива, його сливи, несанкціоноване використання техніки, простої і відхилення від заданого маршруту самостійно неможливо.  Це створює ризики зливу палива, проконтролювати які немає ніякої можливості.  Для фермера – це мільйонні збитки, яких можна уникнути.  Такі проблеми вимагають сучасних рішень.

GPS моніторинг: можливості системи

 Використання системи GPS моніторингу транспорту дозволяє максимально розкрити потенціал аграрного підприємства при мінімальних вкладеннях.  Система допомагає знайти приховані резерви, збільшити рентабельність сільськогосподарського бізнесу за рахунок зниження втрат при обробці полів і зборі врожаю.

Основні можливості системи:

  • Контроль сівозміни – за допомогою рішень від компанії Антенор можна не тільки зрозуміти механізми формування високої врожайності, а й на практиці створити умови для цього, забезпечити високу якість зерна.
  •  Пошук нових обробок полів – ця опція дає можливість редагувати і підтверджувати обробки перед тим, як вони будуть додані в базу.
  •  Максимально ефективне використання техніки – установка GPS трекерів і використання платформи Wialon дає можливість контролювати маршрути пересування техніки, витрата палива, швидкість пробігу при обробці полів і автоматично розраховувати дані показники.
  •  Аналітика – система генерує звіти в розрізі об’єктів обробки, операцій, полів, водіїв, що дає можливість підвищити ефективність управління та усунути «вузькі місця» в роботі підприємства.

Нові можливості для аграріїв

Використання аграрними підприємствами системи GPS моніторингу автотранспорту – це можливість підвищити ефективність сільськогосподарської діяльності за рахунок максимально ефективного використання ресурсів.

 Зменшення зон перекриття, контроль витрати палива, контроль використання техніки і праці водіїв – це можливість збільшити рентабельність і прибуток компанії за рахунок розкриття внутрішніх резервів.  Система відкриває широкі можливості для оптимізації аграрного бізнесу, в тому числі за рахунок підвищення ефективності управління та прийняття вірних управлінських рішень на основі отриманої аналітики.  Наша компанія пропонує комплексні послуги в сфері встановлення та обслуговування систем GPS – моніторингу автотранспорту аграрним підприємствам.  Використовуємо сучасні рішення, ефективність яких доведена на практиці.

Замовити зворотній дзвінок

Поділіться думкою про нашу роботу або задайте нам будь-яке питання, який вас цікавить у полі коментар

Зворотній зв'язок

Залишаючи заявку, Ви даєте згоду на обробку персональних даних в соответствиис "Політикою конфедіциальності"

дізнатись ціну

Залиште свої дані для швидкого зв'язку

Залишаючи заявку, Ви даєте згоду на обробку персональних даних в соответствиис "Політикою конфедіциальності"

Замовити

отримати комерційну пропозицію