Контроль рівня палива

Компанії, робота яких тісно пов'язана з використанням автомобілів та іншої техніки, практично неминуче стикаються з питанням контролю витрат палива. Це логічний, адже близько половини витрат на утримання транспорту припадає саме на паливну складову. Тому система моніторингу палива - це оптимальне рішення для контролю, обліку та оптимізації такого роду витрат.

WHAT

на 90%

Скорочення рівня розкрадання ПММ

на 30%

Підвищення продуктивності техніки

на 15%

Зменшення паливних витрат

Як працює контроль витрати палива?

Ми встановлюємо датчик рівня палива і GPS трекер на Вашу техніку

Навчаємо Вас як працювати в Wialon

Ви самі контролюєте всі витрати палива і економите!

Анализ расхода топлива

Система контролю палива заснована на даних, які зчитуються спеціальними датчиками рівня палива, встановленими в баку транспортного засобу, або на даних бортового комп'ютера автомобіля. Дані надходять в систему моніторингу і дозволяють виявити слив або необгрунтований перевитрата палива. За нашою статистикою, впровадження системи супутникового моніторингу транспорту з метою контролю палива окупається вже через 3-4 місяці.

analitic
analitic

Клікнувши на будь-яку точку графіка, ви побачите точне значення рівня палива і місце розташування автомобіля в даний момент. Для аналізу система використовує дані з додатково встановленого датчика рівня палива (ДРП) або бортового комп'ютера автомобіля (CAN).

Також передбачена можливість отримувати звіти по всім заправкам і слив із зазначенням дати, точного часу, місця розташування, початкового і кінцевого рівнів палива і обсягів заправок / зливів в табличному вигляді.

analitic
analitic

Використовуючи спеціальні звіти, диспетчер може проаналізувати реальний витрата палива на автомобілі за будь-який період, порівняти його з нормами, оперативно оцінити економію і перевитрата по кожному автомобілю і по всьому автопарку в цілому.

Налаштувавши систему під свої потреби, користувач також в оперативному режимі зможе отримувати повідомлення про заправках і сливах по email, SMS або у спливаючому вікні, а також бачити інформацію про поточне значення рівня палива на автомобілях

analitic

Контроль витрати палива позитивно позначається на дисципліні водіїв і дає можливість проаналізувати фактори, що впливають на підвищену витрату ПММ, і ефективно спланувати роботу автопарку. Система контролю палива Антенор дозволить максимально скоротити махінації з паливом, підвищити безпеку вантажоперевезень і скоротити витрати на амортизацію транспортних засобів.

Скільки можна заощадити завдяки установці датчика рівня палива?

Система контролю палива дозволяє знизити витрати мінімум на 15%.

Припустимо, на одному з сільгосппідприємств річний оборот палива складає 200 000 л/рік до впровадження контролю палива.

Після установки системи, витрата буде 140 000 л/рік

Економія палива складе 30% або 1 640 000 ₴

Чому Wialon?

Wialon – багатофункціональна система GPS і ГЛОНАСС моніторингу транспорту, мобільних і стаціонарних об'єктів. Більше 17 років присутності на міжнародному ринку дозволили розширити географію використання до 130 країн світу. Wialon підтримує різні види карт і понад 2200 типів GPS / ГЛОНАСС пристроїв.

Саме тому ми віддаємо перевагу роботі з Wialon.
WHAT

Залишилися питання?

Залишайте заявку!