Управління техобслуговуванням Fleetrun

Спеціальне веб-додаток для планування, моніторингу та контролю витрат на техобслуговування. Для тих, хто хоче знизити експлуатаційні витрати, уникнути критичних поломок і скоротити простої на СТО. Fleetrun пропонує облік всіх типів робіт, послуг і запчастин, а також витрат на кожну деталь, автомобіль і навіть пройдений кілометр. Додаток покаже, які типи робіт проходять в підконтрольних автопарках, з якою періодичністю і у скільки це все вам обходиться.

Детальніше
icon1

Смягчайте риски

Плануйте завантаження, знаючи скільки машин вже простоюють або найближчим часом відправляться на СТО.

icon2

Изучайте затраты

Вкладайтеся в автомобілі з мільйонними пробігами без поломок і відмовтеся від транспорту, який ламається, не виїжджаючи з автопарку.

icon3

Управляйте автопарками

Створіть ієрархію користувачів і розподіліть обов'язки між співробітниками за допомогою прав доступу.

icon4

Реагируйте вовремя

Аналізуйте стан автопарку - протерміновані сервіси, витрати, тимчасові витрати. Показники можна покращити, якщо своєчасно реагувати.

Як це працює?

Створіть перелік об'єктів

Задайте інтервали ТО

Додайте сервіси: роботи і запчастини

Аналізуйте техобслуговування в звітах

Можливості

Чому Wialon?

Wialon – багатофункціональна система GPS і ГЛОНАСС моніторингу транспорту, мобільних і стаціонарних об'єктів. Більше 15 років присутності на міжнародному ринку дозволили розширити географію використання до 130 країн світу. Wialon підтримує різні види карт і понад 1300 типів GPS / ГЛОНАСС пристроїв.

Саме тому ми віддаємо перевагу роботі з Wialon.
WHAT

Залишились питання?

Запишіться на БЕЗКОШТОВНИЙ тест!